muurecords

muurecords
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Gliwice
Utworów:
7
Oglądany:
140 razy
Założenie konta:
25 kwietnia 2011
Ostatnia aktualizacja:
UWAGA!! UTWORY SĄ LICENCJONOWANE LICENCJĄ CREATIVE COMMONS! UTWORY OBJĘTE LICENCJĄ DOSTĘPNE POD TYM ADRESEM www.muurecords.cba.pl !!

Sprzęt:
Mikrofony - GreatHon BM700, Shure PG57,
Przedwzmacniacz - Ragtime,
Mixer - Behringer Eurorack UB502,
Karta dzwiękowa - E-mu 0404 PCI (wcześniej SB 0570),
Słuchawki - Sennheiser HD415,
Odsłuch - Wieża Aiwa + kolumny LSB650c/41,
Komputer - PC, 2Gb RAM DDR2, Sempron 3400+ AM2,
DAW - Sonar 8 Producer Edition.

W Muu records jest możliwość nagrania każdego instrumentu, pomijając perkusję akustyczną ze względu na ograniczoną powierzchnię i sprzęt. Moje możliwości nie pozwalają na zrobienie profesjonalnie brzmiącego utworu, który znajdzie się na płycie w sklepach, ale pozwalają na zrobienie przyzwoitego demo zespołu. Dodatkowo mam możliwość zgrania do wersji cyfrowej kaset magnetofonowych i poprawienie jakości zgranego sygnału

Cielak (Artur)-właściciel jak i założyciel Muu Records. Muzyką zajmuje się od 2008 roku zaczynając rapować, a rok później zaczął zajmować się realizacją dzwięku. Większość wolnego czasu spędza w studio mixując i masterując utwory.Aktualnie, na swoim muzycznym koncie ma 1 album solowy pt. "Senne retrospekcje" osadzony w klimatach Trip hopowych. Jest również członkiem zespołu Thrash metalowego E.I.T.H.E.R na "stanowisku" realizatora, akustyka, menadżera i po częsci producenta.

Prywatny Myspace: http://www.myspace.com/cedoka

kalendarium

Brak wydarzeń w kalendarium